... Stránky o ROCKové zpěvačce, začínající herečce a milující manželce :-) Avril Lavigne. By Mářa

Duben 2007

Novinky - fotky + videa

28. dubna 2007 v 15:52 | Mářa |  Novinky
Po pár dnech tu mám zase nějaké ty novinky!!
 • objevily se profesionální fotky z promo konceru ve Francii.
 • Av teďka trává čas v Asijské části světa a má tam úspěch. Objevila se na Ress Conference v Tokyu, kde dostala dvojitou platinovou desky. Má tam zase super kšandy.
 • Scany z časopisu J-14
 • A ještě speciální fotka kamijónu na převážení aparatury a plakát
Zdroje: alavigne.us + Avril-l.ogr

Avril & Deryck v Beverly Hills

25. dubna 2007 v 14:43 | Mářa |  Novinky
Náš zamilovaný manželský páreček si po dlouhé době vyrazil :-)...A to v Beverly Hills do restaurace s názvem Mastro´s. Paparazzi je zachytili při odchodu.

Avril v T-music

24. dubna 2007 v 18:40 | Mářa |  Novinky
Hlasujte pro Avril...Zatím je v t-music jako novinka!!

Avril: dopis fanouškům

23. dubna 2007 v 11:54 | Mářa |  Novinky
Saturday, April 21, 2007


MY NEW RECORD IS OUT!

Hello everyone!So here we are.....my new record is out! I can't believe it. I am so excited. It's crazy. I hope that you all LOVE it. I can't wait to tour it, it's gonna be fun.Last week i was in NYC doing SNL, Letterman, Regis and Kelly, TRL, Fuse and much more. I had a CD release party with a hot pink carpet (instead of a red carpet) SmilieIt was so much fun!Before my trip to NYC, i did promo in Europe: Paris, London, and Germany. Thanks to all the fans that came to the shows.This coming Tuesday I head to Asia for 2 weeks- going to Tokyo, Hong

Kong, and then Australia.This is a very exciting time for me. Thanks to everyone who supports me in what i do. I am so thankful for all of you.Also, with all the press that's been out with my new album, I wanted to clear up a couple of things again. I didn't say anything mean about Britney in rehab. I only wish her well. My words were misused.And all the reports on me buying a new house, that is supposedly Travis Barker's, is FALSE as well.PeaceAvril


Virgin Megastore - LA

20. dubna 2007 v 14:15 | Mářa |  Novinky
19.4.07 byla Avril v LA ve Virgin Megastore, kde propagovala new album. Má super botky..takovýzajímavý a tříčtvrťáky - taky suprový!!
 Zdorj: alavigne.com.br

Novinky po sto padesátý :-)

19. dubna 2007 v 13:10 | Mářa |  Novinky
Jsou tu další novinky...zase fotečky :-)
 • Nejdříve Vám chci říct, že odteďka nebdu nové fotky ukládat na svůj blog, ale bdu na ně jen odkazovat. příjde mi to zbytečné a ztrácím tím strašně času :-)
Strašně se mi líbí ty kšandy a pásek!!
 Zdroj: alavigne.com.br + alavigne.us

Super Novinky - hlavně fotky

18. dubna 2007 v 10:13 | Mářa |  Novinky
 1. Objevil se zbytek fotek z photoshootu Night&Day
 2. 16.4.07 Avril navštívila David Letterman Show - líbej se mi ty kšandy!!!
 3. 17.4.07 Avril při odjezdu z ABC TV studia
 1. MTV TRL (duben 2007) - vystoupení. Určitě si prohlídněte ty kalhoty a košili, laděj k sobě - maj na sobě steejný lenky. TAké nezapomeňte na boty jsou fak drsný. Sice na podpatku, ale Cool :-)
 2. A na konec to nejlepší!!! 17.4.07 - The Best Damn Thing New York party. Av tam má boží hadříky, fakt cool. Takový růžový šaty a super boty!!A zvláštně namalovaný oči, ty mi moc neseděliy,a le byla to zábavná party, takže asi schválně FUNNY!! I love it :-)
 Zdroj: alavigne.com.br

MTV TRL, Fuse TV

17. dubna 2007 v 9:39 | Mářa |  Novinky
Avril propaguje své nové albu pořád (divim se, že to vydží)...no včera navštívila hned dvě akcičky :-)
 1. MTV TRL - V New Yorku - Jsou fotky z příjezdu nebo odjezdu. Avril na nich má strašně moc hezkej kabát, sice neni"rockerskej" ale to neva...a nejvíc mi potešily ty boty...jsou boží. Takový sem dycky chtěla, ale nebyli many mno...
 2. Fuse TV - (16.4.07) je spusta fotek z vystoupení!!...Zase jsou úžasný. Avril má super kalhoty, zezadu je lebka (pořádně si je prohlídněte), ty boží doty a pěkný triko...jo a prstýnky do těch sem se taky zamilovala!!!...V druhé půlce se převlékla. Do trenírek (měla je už někdy na paparazzi fotkách) - jsou moc pěkný, pak do super mikči (strašně se mi líbí)..mno a jediná horší věc sou boty ... takhle oni jsou pěkný, ale střevíčky hmmmm...nevim nevim..ale tak slušej jí to se musí uznat :-) !!!
 Zdroj: alavigne.com.br

Avril: chtěla končit, ale zase se vrací

16. dubna 2007 v 12:11 | Mářa |  Novinky
Není to ještě ani rok, co Avril Lavigne tvrdila, že se zpíváním končí. Teď chystá pro změnu návrat na špičky hitparád s novým albem The Best Damn Thing.
Už od začátku února zní z rádií první skladba, nazvaná Girlfriend.
Zpěvačce Avril Lavigne je teprve dvaadvacet, ale už má za sebou pár celosvětových hitů. Coby teenagerka se proslavila skladbami Complicated, Sk8ter Boi či I'm With You. Pocházely z jejího debutového alba Let Go, které vyšlo v roce 2002.
V sedmnácti tak získala osm nominací na ceny Grammy a po celém světě prodala více než 16 milionů kopií. O dva roky se jí úspěch podařilo zopakovat - album Under My Skin díky skladbám Don't Tell Me či My Happy Ending vtrhlo okamžitě po vydání na první příčky hitparád ve Spojených státech, Kanadě i Británii.
V zámoří obdržela mladá rebelka za druhé album tři platinové desky. Pak však následovala pauza a Avril dočasně zmizela fanouškům z očí. "Budovala jsem pěveckou kariéru pět let. Chci zkusit něco jiného a zažít legraci," tvrdila loni v červnu zpěvačka, která pochází z Kanady.
O měsíc později proslulá drsňačka odložila svůj oblíbený skateboard a vdala se za zpěváka kapely Sum 41 Derycka Whibleye. Spořádaný rodinný život ji však brzy přestal bavit a zanedlouho po sňatku se vrátila ke své práci.
Na žádost studia 20th Century Fox napsala spolu s Dr. Lukem píseň k dobrodružnému fantasy filmu Eragon. Balada Keep Holding On se objeví také na nové desce. Album The Best Damn Thing slibuje podle zpěvačky mnohá překvapení - je vůbec první deskou, na niž si Avril Lavigne psala skladby sama.
"Svou čerstvou energií, punk-rockovými rify, nezapomenutelnými melodiemi a povznášejícími refrény je album sebejistou výpovědí. Nové album je důkazem, že Avril se zlepšila a vyzrála jako skladatelka i jako performerka. Toto zbrusu nové album, o kterém sama zpěvačka říká, že jí 'šlo snadno od ruky', je tím nejlepším, jaké dosud natočila," tvrdí její vydavatelská firma.
I sama Avril tvrdí, že už dospěla. Letos v únoru prohlásila v rozhovoru pro německý časopis Bild am Sonntag, že se konečně vymanila z vlivu svých rodičů, kteří na ni v průběhu dosavadní kariéry neustále dohlíželi.
"Názor mých rodičů už mě skutečně nezajímá," tvrdila zpěvačka. A přidala historku, podle níž jednu z nových skladeb, I Can Do Better, složila doma pod vlivem alkoholu. Jestli manželství a čerstvá "dospělácká" svoboda prospěje i její popularitě a muzice, to se ukáže během následujících měsíců.
Zdroj: idnes.cz

Avril : Chci předvést tu nejlepší show

16. dubna 2007 v 12:10 | Mářa |  Novinky
Na Idnes je článek o Avril...dokonce dva. Jsou moc pěkný, je v nich o albu, o tom proč vyměnila kapelu...atd. Určo si je přečtěte oba :-)
Před třemi lety, ve svých dvaceti, kdy vydala druhé album - Under My Skin - byla Avril Lavigne neoddiskutovatelnou modlou teenagerů. Novinkou The Best Damn Thing chce kanadský poprockový talent svou pozici potvrdit.
"Nová deska není tak vážná jako minulá. Snažila jsem se, aby zněla velmi energicky a byla zábavná," říká Lavigne, usazená v křesle v apartmánu na vrcholu londýnského Mayfair Hotelu, kam na konci března přijela diskutovat s evropskými novináři o aktuálním albu, nadcházející koncertní šňůře i dalších svých plánech.
První singl z nové desky Girlfriend jste natočila ve čtrnácti jazykových verzích. Prala jste se s tím hodně?
Bylo to fakt obtížné, na každou řeč jsem měla zvlášť tlumočníka. Něco šlo rychle, třeba španělština, něco daleko hůř. Naštěstí jsme mutovali jen refrény, ale i tak jsem na každé verzi strávila zhruba dvě hodiny. Ale jsem ráda, že se nám to povedlo, fanoušci budou mít určitě radost.
Girlfriend provází i vtipný videoklip. Kdo vymyslel jeho zápletku?
Sama jsem si napsala námět o dívce, která naznačuje klukovi, že jeho přítelkyně opravdu není ta správná, a potom vysvětlila režisérovi, jak přesně chci, aby klip vypadal. Chtěla jsem, aby to byla hravá svižná koketerie, stejně jako je ta písnička. Natáčeli jsme to devatenáct hodin, takže to bylo docela únavné. Navíc byla dost zima, ale přesto jsme se bavili.
Máte radši pomalejší, nebo rychlejší písně?
Snažím se dělat rozmanitou hudbu a je mi celkem jedno, jestli to jsou tvrdé songy, nebo balady. Mám ráda obojí. Ale na koncertě jsem radši, když je začátek živý a je tam alespoň pět rychlých písniček za sebou. Pak už můžou přijít i něžné skladby, pomalé, akustické.
Na nové desce jste se výrazně podílela autorsky. Kde je vaše oblíbené místo na skládání?
Pracuji hlavně ve studiu, občas i doma. Nemám žádný oblíbený pokoj, prostě si někde sednu a skládám, když dostanu nápad.
Co vás donutilo změnit svou image a styl oblékání?
Prostě jsem dívka a nechci nosit stejné věci pořád dokola. Navíc stárnu a nosím věci, které jsou normální pro mé vrstevníky. Přece nebudu chodit v tom samém, jako když jsem začínala v sedmnácti letech. Navíc showbyznys jde ruku v ruce s módou a nevyhnete se jí, protože pořád zkoušíte nové šaty a musíte se o ni zajímat.
Kdybyste byla kluk, byla by pro vás Avril přitažlivá?
No jasně! Je těžké hodnotit sama sebe. Pro někoho možná přitažlivá jsem, pro jiné ne. Fakt nevím.
Vdala jste se za Derycka Whibleye, zpěváka kapely Sum 41. Jak prožíváte manželství?
Je to skvělá věc a jsem opravdu šťastná. Nijak mě to neomezuje, což jsem se přesvědčila, když jsem chystala novou desku. Nevím, jestli někdy budeme mít rodinu, to se uvidí. Teď se chci věnovat hlavně práci.
A co škola?
To je naopak hrozná věc, nejnudnější na světě. Snažím se to zvládat, jak to jde.
Proč jste se nedávno zbavila kapely, která s vámi byla od debutu Let Go?
Protože jsem to tak chtěla. Muzikanti budou vždycky přicházet a odcházet podle toho, jak to budu potřebovat a cítit. Moje bývalá kapela, to sice byli vtipní a zábavní kamarádi, ale já jsem teď v situaci, kdy potřebuji zkušené muzikanty, kteří budou schopní na koncertě z fleku zahrát jakoukoliv písničku na lusknutí prstů. Chystám se docela hodně vystupovat, chci publiku nabídnout tu nejlepší show, a proto kolem sebe musím mít ty nejlepší muzikanty. Třeba z nás nebudou dobří přátelé, ale společně budeme zaměřeni na to, abychom hráli co nejlepší hudbu.
Kdy tedy vyjedete na turné?
S novou deskou strávím následující dva roky. Do konce letošního roku ji budu propagovat po celém světě, až pak vyjedeme na turné, na němž si doufám užijeme dost srandy. Do prosince se také objeví na trhu moje vlastní oděvní řada. Ale muzika bude to hlavní.
Filmy vás nelákají? Už jste hrála ve Fast Food Nation nebo ve snímku The Flock.
Už několik let mám agenta, který mi hledá role. Dostala jsem řadu nabídek, ale drtivou většinu jsem odmítla, protože šlo o postavy, které hodně připomínaly skutečnou Avril Lavigne. Čekám na nějaký dobrý dramatický scénář.
Litujete některého momentu ve své kariéře?
Ne, moc často se neohlížím a už vůbec nelituju. Všechno, co se zatím stalo, bylo fakt skvělé.
Z čeho máte největší strach?
Z hadů, těch se dost štítím. Hlavně chřestýšů, na ty si dejte bacha!
Co byste poradila dívkám, které by chtěly váš úspěch zopakovat?
Je třeba tvrdě pracovat. V první řadě si pečlivě vyberte hudební styl, kterému se chcete věnovat, aby vás to bavilo. A pak tomu dejte ještě mnohem víc než sto procent.

SCANY - people

16. dubna 2007 v 10:05 | Mářa |  Novinky
Jsou tu dva Scany z časopisu Peolpe!!...Je to hezkej článek...docela tomu rozumim. Je tam o Avril a dětech - chtěla mít děti v 25, ale teďka už ne. Prý je ještě dítě sama, a svoje chce tak za 10 let. To je dobrá zpráva!!!
(fotky do galerie přidám během dne)

News

16. dubna 2007 v 9:55 | Mářa |  Novinky
Dneska to budou zase fotky, ale to snad neva já je mám snad neradši ze všeho :-).
 • Objevila se další fotka z photoshootu ELLE Quebec
 • Jedna fotka z photoshootu Night&Day
 • Paparazzi fotky z New Yorku (asi ze 14.4)
 • Saturday Night Live , kde byla i s Deryckem. (Je záznam písniček)
 • Saturday Night Live - VIDEA
 1. I can´t do better
 2. Girlfriend
 3. The end
Zdroj: alavigne.com.br + avrilbandaids.com

I am ill

15. dubna 2007 v 16:55 | Mářa |  Novinky
dneska není aktuálka - sem nemocná, ale zítra asi zůstanu doma tak to napravim!

New Lay

14. dubna 2007 v 18:38 | Mářa |  O Blogu
Tak je tu new lay...není to tak dávno, co jsem sem dávala nový, ale hodně lidí mi přemlouvalo ať dám new. No, tak mi nic jiného nezbylo :-) . Nazvala jsem ho "Sweet ROCK" ... Avril je na fotkách za ROCKerku, ale z obličej jí "sladce září". Za hlavní blend zase patří dík super "grafičce" - a tou je Jeffk@. Dpufám, že se bude líbit...komentujte, jak nejvíc to pude :-) .

Scany

14. dubna 2007 v 16:25 | Mářa |  Novinky
 • Gimik
 • Cutie

Zase fotky...

14. dubna 2007 v 15:53 | Mářa |  Novinky
 1. Entertainment weekly ( 2 fotky)
 2. "TBDT" album shoots (fotky z DVDčka)
 3. Girlfriend - CDlo

A lot of news

14. dubna 2007 v 10:19 | Mářa |  Novinky
Po delší době mám pro Vás aktuálku :-) (omlouvám se)
 1. Fotky
 • 7.4. vyrazila Avril a Deryck na nákup do Bel Air (Avril nese super růže)
 • A&E v Manhattan - New York (vypadá to, že Avril změnila botky :-) )
 • Aol Sessions (boží fotky - FAKT)
 • Lucky Magazine Shoot (taky moc pěkný...jen malý)

2. Scany
 • CosmoGirl
 • Bang!
 • Top Of The Pops
 • Booklet alba "TBDT" (je upa boží)
Zdroj: alavigne.com.br + avril-fun.moxzone.net + avrilth.com

Omluva

10. dubna 2007 v 18:18 | Mářa |  Novinky
Píšu tot u až po několikátý...ale tak snad to neva...chci se vám olmuvit, že neni aktuálk, ale neni moc čas...a ani nálada. Blog dělám pro radost, takže se určo nebojte...aktuálka bude...někdy :-)

INFO - holidays

6. dubna 2007 v 20:14 | Mářa |  Novinky
Jelikož jsou velikonoční prázdniny - jedu na chalupu....a to znamená, že nebudu na netu. Tak se tu mějte hezky a užijte si to (pozor na zadky :-) ) ....až se vrátím udělám big aktuálku nebojte :-) !!!!!

Fotky...

5. dubna 2007 v 16:45 | Mářa |  Novinky
Včera (4.4.06) byla Avril s Deryckem na velkém nákupu :-) v Beverly Hills. Av má na fotkách skvělé oblečení - jako vždy.
Jsou tu další fotky z photoshootu k "TBDT" - přesněji ke Girlfriend. Údajně jsou nafocené samotným Deryckem!!...Jestli jo, tak se mu opravdu povedly.
 • Na netu je ke stažení celé CDlo "TBDT" - ten kdo má zájem jukne sem.
 • I don´t have to try ke stažení (koncert) tady.
 Zdroj: avrilth.com + alavigne.com.br